Mobilní čtečka čárových kódů

Mobilní čtečka čárových kódů Váš pomocník pro rychlé a přesné skladování

Mocná zbraň Instantního skladu, která pozná typ zboží, ukáže obsah skladové přihrádky a rychlostí blesku  naskladní, vyskladní a zaeviduje vše, co se ve skladu šustne. 

  • Rychlé naskladnění zboží sejmutím čárového kódu
  • Seznam aktuálního zboží k vyskladnění stále po ruce
  • Z inventury se stává zábavná hra na pár „pípnutí“

Stačí zapnout, připojit k Wi-Fi a snímat

Čtečka komunikuje a zasílá informace přes Wi-Fi síť. Veškeré nasnímané údaje jsou okamžitě k dispozici v aplikaci Instantního skladu a naopak.

Mobilní čtečka čárových kódů je nedílnou součástí služby Instantní sklad. Čtečku dodáváme již připravenou k okamžitému použití.Mobilní čtečky proti nepořádku ve skladu

Motorola MC 2180

Lehký a kvalitní mobilní terminál splňující náročné podmínky ve skladu a zároveň disponující požadovanými funkcemi pro bezproblémové využití v Instantním skladu.

Motorola MC 2180

Motorola MC 3550

Špičkový mobilní terminál, který vyniká svou rychlostí, odolností a výbornými technickými vlastnostmi. Skladníci ocení praktickou pistolovou rukojeť.

Motorola MC 3550

Zajímá vás cena mobilních čteček?

Dodávka mobilních terminálů může být také součástí služby Instantní sklad. Po vyplnění kontaktního formuláře od nás obdržíte cenovou kalkulaci služby Instantní sklad a v případě zájmu také cenovou nabídku včetně mobilních čteček.