Mobilní čtečka čárových kódů

Mobilní čtečka čárových kódů Váš pomocník pro rychlé a přesné skladování

Čtečka čárových kódů (mobilní terminál) pozná typ zboží, ukáže obsah skladové přihrádky a rychle naskladní, vyskladní a zaeviduje zboží ve skladu.

  • Rychlé naskladnění zboží načtením čárového kódu
  • Seznam aktuálního zboží k vyskladnění stále po ruce
  • Z inventury se stává zábavná hra na pár „pípnutí“

Stačí zapnout, připojit k Wi-Fi a snímat

Čtečka komunikuje a zasílá informace přes Wi-Fi síť. Veškeré nasnímané údaje jsou okamžitě k dispozici v aplikaci Instantního skladu a naopak.

Software pro čtečku čárových kódů je nedílnou součástí skladového programu Instantní sklad. Čtečku dodáváme již připravenou k okamžitému použití pro skladovou evidenci.Čtečka čárových kódů pro skladovou evidenci

Skladový systém Instantní sklad disponuje klientskou aplikací pro čtečky čárových kódů s operačními systémy Windows CE i Android. Součástí služby je volitelně také dodávka mobilních terminálů. Na základě zkušeností našich zákazníků se specializujeme na dodávky čteček čárových kódů Zebra (dříve Motorola).

Motorola MC 2180

Lehký a kvalitní mobilní terminál splňující náročné podmínky ve skladu a zároveň disponující požadovanými funkcemi pro bezproblémové využití v Instantním skladu.

Motorola MC 2180

Motorola MC 3550

Špičkový mobilní terminál, který vyniká svou rychlostí, odolností a výbornými technickými vlastnostmi. Skladníci ocení praktickou pistolovou rukojeť.

Motorola MC 3550

Jak vybrat čtečku čárových kódů do skladu »

Hledáte řešení skladové evidence pomocí čteček čárových kódů?

Rádi vám poskytneme více informací o skladovém systému Instantní sklad, díky kterému můžete rychle a jednoduše začít používat čtečky ve skladu.